Ücretsiz Keşif

Keşif için lütfen arayın!

Özel Tasarımlar

Tamamı kendi imalatımızı.

Yeni Yıl Kataloğu

Ürün kataloğumuz Burada!.

HakkımızdaMarinoks Mutfak 2002 yılında İstanbul’da kurulmuş olup endüstriyel soğutma ısıtma havalandırma sektöründe yerini almıştır.Firma olarak uzun yıllar ürün yelpazesini geliştirmeyi ve kaliteli hizmet vermeyi ilke haline getirmiştir.Firmamız başta endüstriyel soğutma sistemleri ile beraber bunun paralelin de endüstriyel mutfak ekipmanları imalat proje taahhüt konusunda Bodrum yarımadasındaki satış servis ve havalandırma departmanlarını 2009 yılında siz değerli dostlarımızın hizmetine sunmuştur.

Bodrum yarımadasındaki bu eksikliği fark eden firmamız uzman kadrosu ile imalat proje satış havalandırma departmanlarını güçlendirerek firmaların taahhüt işlerini komple anahtar teslimi yapmaktadır. Hiçbir marka gözetmeksizin işletmenizin mutfağını komple revize etmektedir.Müşteri memnuniyeti ilkesinin ve sizlerden aldığımız gücün heyecanı ile bugün ulaştığımız noktaya bakmaksızın büyüme ve kalite hedeflerimize hızla ve kararlılıkla koşmaya devam edeceğiz.

Marinoks Mutfak uzun yılların verdiği bilgi ve deneyimine güvenerek artık Bodrum merkezli bir firma olmuştur.Bu yolda bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder tüm dostlarımıza başarılar dileriz.